איך אוכל לתרום להצלחה שלך

נכיר קצת

מי אני

היי נעים להכיר, קוראים לי נטלי ואני הלב הפועם מאחורי סטודיו Move-up. מרבית חיי עבדתי בתחום האירוח וההסעדה ואפשר לומר שחלק ניכר מהמומחיות שלי היא לנהל ולהקים עסקים בתחום, לכן אני מבינה היטב את הקשיים והאילוצים איתם עסקים מתמודדים. שיווק תמיד היה חלק בלתי נפרד מהתפיסה הניהולית שלי ולאורך השנים נחשפתי ולמדתי מהו שיווק במגוון ערוצים ואיך לקוחות חושבים. אחרי המון שנים הרגשתי מיצוי בתחום האירוח, אך התשוקה לקידום עסקים נותרה ופעמה.

החלטתי למסד את ההכשרה באופן פורמלי ונרשמתי ללימודים במכללת ג'ון ברייס, שם למדתי אצל מיטב המומחים בתחום קידום אתרים אורגני וקידום ממומן. ההכשרה כללה גם שיווק באמצעות תוכן וניהול וקידום מדיות חברתיות. 

נטלי ביטון - מקדמת אתרים - סטודיו move-up

הניסיון שצברתי בקידום אתרים אורגני בשנים האחרונות מגוון ועבדתי על סוגים שונים של אתרים; כמו אתרי מסחר, שירות ותדמית וכן מערכות ניהול שונות מוורדפרס, דרך שופייפי, ויקס, קונימבו, ג'ומלה ועוד.

"האני מאמין שלי" בעבודה על העסק שלך, מתחיל בהקשבה לצרכים שלך ולאחר מכן מחקר מעמיק שממנו אני מפיקה תכנית קידום שמטרתה הגברת התנועה לאתר והגברת ההמרות (מכירות או פניות) באתר בהתאם ליעדים אותם הגדרנו יחד.  

עולם השיווק הדיגיטלי משתנה ומתעדכן בהתאם לאופי בו מנועי חיפוש מחפשים תוצאות מתאימות לגולש גם בקידום אתרים אורגני וגם בקידום ממומן ולכן חשוב לי לשמור על עדכניות בשיטות העבודה.  זו הסיבה שאני ממשיכה ללמוד, להתפתח, להתעדכן ולהתפתח בתחומי ההתמחות שלי.

תמיד פעלתי מתוך תשוקה ומקצועיות למה שאני עושה וכל עסק שניהלתי, ניהלתי כאילו היה שלי. כאן אני מגשימה את המהות שלי, מצד אחד לעזור לעסקים להתקדם ולהתפתח באמצעות שיווק דיגיטלי ומצד שני לעסוק בעבודה שאני נהנית ממנה. מבחינתי לראות עסק צועד ומצליח ולדעת שהיה חלק בזה, זה אושר אמיתי. 

הקידום של העסק שלך מתחיל בשיחה טלפון ללא התחייבות - שווה לנסות לא?

מעוניינים לקדם את האתר שלכם במנועי חיפוש? מלאו את הפרטים ואחזור אליכם!

קרדיט לתמונות באתר: מאגר תמונות freepik

דו"ח ניתוח לאתר שלי בחינם

בואו נדבר על קידום האתר

דילוג לתוכן